E-Sklepy


Przenieś swój biznes do sieci

Sprzedaż stacjonarna nie przynosi takich dochodów jak jeszcze kilkanaście lat temu? Stań się częścią internetu i otwórz e-sklep, by pozyskać znacznie szersze grono klientów. Dzięki temu przestaniesz zamykać się wyłącznie na lokalną działalność, a otworzysz się na sprzedaż ogólnopolską.

Sklepy internetowe dostosowane do oczekiwań kupujących

Sami jesteśmy klientami sklepów internetowych i wiemy, jak powinny funkcjonować, by zyskały przychylność użytkowników. Wbrew pozorom, liczy się nie tylko cena produktów, ale również sprawność i łatwość dokonywania zakupów. Dlatego stworzymy dla Ciebie sklep internetowy na miarę XXI wieku – na miarę potrzeb i oczekiwań współczesnych kupujących.
Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest uzyskanie pozytywnego doświadczenia klienta w e-sklepie. Dlatego projektujemy je zgodnie z zasadami User Experience oraz User Usability – tak, by sklep internetowy był funkcjonalny, użyteczny i atrakcyjny. Dzięki temu zakupy w nim będą sprawiać przyjemność – dla Ciebie będzie to oznaczać większą efektywność sprzedaży.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych sklepów internetowych, które działają w oparciu o sprawdzone silniki oraz narzędzia. Wykorzystując zaawansowane systemy, e-sklepy wyróżniają się ogromną funkcjonalnością, dając możliwość m.in.:

Zaawansowana funkcjonalność wcale jednak nie oznacza skomplikowanej obsługi. Stawiamy na rozwiązania, które są łatwe w obsłudze – tak, by maksymalnie uprościć przyjmowanie i realizowanie zamówień. Przyjazny panel administracyjny pozwala na wygodne zarządzanie produktami i sprawne finalizowanie transakcji.

Pomożemy poznać użytkowników Twojego sklepu

Chcesz dowiedzieć się, kto generuje ruch w Twoim sklepie? Chcesz poznać osoby odwiedzające Twoją witrynę? Skorzystaj z usługi analityki, by otrzymać komplet informacji o Twoim sklepie oraz użytkownikach.
Nasza oferta została wzbogacona o dodatkowe usługi, takie jak:

Są to działania, dzięki którym zwiększysz użyteczność sklepu internetowego, dostosowując go do potrzeb i oczekiwań użytkowników. Wyprzedzisz tym samym konkurencję, stając się liderem w branży.
Zdaj się na naszą wiedzę i doświadczenie – zapewnimy Ci dane, dzięki którym zwiększysz szanse na przekształcenie użytkowników w klientów.

Skontaktuj się z nami

W celu szybszej wyceny oraz dokładniejszej odpowiedzi na Państwa pytania polecamy wypełnienie i załączenie poniższego pliku.
Załącz
Brief